EST FACADE OÜ hüüdlauseks on vanarahvatarkus ''EGA SOE KONTI RIKU''. Kolm vertikaalset joont meie logol sümboliseerivad korrektsust ja kvaliteetset tööd, samuti ehitise tugevust ning erinevaid materjalikihte, mida kasutatakse fassaaditöödel.

EST FACADE OÜ on registreeritud 2011 aastal, kuid ettevõtte juhtkonnal, projektijuhtidel ja oskustöölistel on fassaaditööde kogemust üle 10 aasta. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele sobivamaid ja parimaid energiasäästmise lahendusi. Oleme spetsialiseerunud hoonete komplekssele renoveerimisele, mille lõpptulemuseks on energiasäästlik, ilus ja korras maja. Meie põhitegevuseks on soojustamisega seotud hooneosad - katus, fassaad, sokkel, vundament. Oma professionaalsetele koostööpartneritele usaldame projekteerimise, kütte, vee, kanalisatsiooni, elektri, ventilatsiooni jms. tööd. Meie missiooniks on aidata kaasa energiasäästlikkuse tõstmisele ja visiooniks olla omal alal parimate hulgas.

EDUKA ETTEVÕTTE TUNNISTUSED

BISNODE ESTONIA AS koostab reitingud kõikide Eesti ettevõtete kohta ja meie ettevõte saavutas kõrgeima krediidireitingu taseme AAA, mida omab ainult 3,8% Eesti ettevõtetest. Kõrgeima reitinguga ettevõtetel on keskmisest märgatavalt parem majandusseis ja finantsnäitajad, positiivne taust ning korrektsed maksekombed. Põhjamaade kogemus näitab, et AAA reitinguga ettevõtetel on maksehäire tekkimise risk vaid 0,42%. Bisnode on Euroopa juhtiv äriinformatsiooni kontsern, mis tegutseb 19 riigis ja annab tööd 3000 inimesele. Eestis on tegutsetud aastast 1991.

AAA logo 2015 EST

KREDIIDIINFO AS väljastas tänu headele majandustulemustele Eesti Eduka Ettevõtte tunnistuse mille reitinguks saavutasime A. Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest. Krediidiinfo reiting on välja töötatud rahvusvaheliste mudelite põhjal ning tänu Experian'ile on see aktsepteeritud ka väljaspool Eestit.

  krediidiinfo templid 709x709px EST

 

 

Jaga